Rusztowania

Rusztowania elewacyjne

Podstawowym systemem rusztowań dostępnym w naszej ofercie są rusztowania uniwersalne Plettac SL 70. To jeden z najpopularniejszych systemów rusztowań w Europie, znajdujący zastosowania we wszelkiego rodzaju pracach budowlanych, remontowych czy też montażowych. System Plettac SL 70 charakteryzuje się bezpiecznym, szybkim i łatwym montażem, zamkniętym profilem, łatwością montażu złączy, zastosowaniem samozakleszczających się trzpieni, zabezpieczeniem podestów przed wypadnięciem oraz długą żywotnością elementów dzięki zastosowaniu cynkowania ogniowego. Zespół wyżej wymienionych cech, a także ekonomiczność, bezpieczeństwo i elastyczność zastosowania czyni rusztowania uniwersalne Plettac SL 70 jednym z najbardziej wydajnych systemów rusztowań dostępnych obecnie na rynku.

Rusztowania warszawskie

W naszej ofercie posiadamy również tzw. rusztowanie warszawskie, czyli aktualnie najpopularniejszy system rusztowań do robót o niewielkim lub średnim zakresie stosowanych w Polsce. Jest to rusztowanie kolumnowe łączone czopowo, budowane z identycznych ram-modułów spawanych ze stalowych rur. Moduł waży około 8-10 kg i może być bez wysiłku przenoszony i ustawiany przez pojedynczego człowieka. Całość jest tak skonstruowana że można łączyć moduły ze sobą bez użycia dodatkowych elementów, co umożliwia szybkie zbudowanie samodzielnie stojącego rusztowania kilkumetrowej wysokości. Konstrukcję rusztowania można dodatkowo usztywnić przekątnymi stężeniami. System ten charakteryzuje się stosunkowo niewielką wagą, łatwością i szybkością montażu, niewielką powierzchnią magazynowania oraz szerokimi możliwościami zastosowania.

Rusztowania aluminiowe

Znakomotym rozwiązaniem do prac wysokościowych wszędzie tam gdzie nie ma potrzeby stosowania dużych systemów rusztowań są lekkie wieże których konstrukcja wykonana jest ze stopów aluminium. Wszechstronność tych konstrukcji sprawia że idealnie nadają się do prac instalacyjnych, konserwacyjnych czy też wykończeniowych, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Wieże aluminiowe wykorzystywane są w branży budowlanej wszędzie tam gdzie wymagany jest bezpieczny i stabilny dostęp przy pracach na niewielkich i średnich wysokościach. Znajdujący się w naszej ofercie system Span 300 charakteryzuje się niewielką wagą oraz dużą wytrzymałością, a dzięki swej innowacyjnej konstrukcji także prostotą i szybkością montażu. Wieże aluminiowe Span 300 zapewnieją komfortową i bezpieczną pracę na wysokości przy niewielkich i średnich pracach budowlanych.

Wszystkie systemy rusztowań znajdujące się w naszej ofercie spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.